Partnerzy:
I Ekologiczny Rajd Turystyczny Dolina Bolechowicka 2011.W dniu 16 lipca odbyła się kolejna impreza sportowa zorganizowana przez Stowarzyszenie Homini et Terrae. Przy wspaniałej pogodzie kilkudziesięciu uczestników I Ekologicznego Rajdu Turystycznego podzielonych na zespoły rodzinne przemierzało Dolinę Bolechowicką, przy okazji czyszcząc ją ze śmieci pozostawionych przez turystów.

Wszyscy otrzymali numery startowe i zestawy upominkowe oraz rękawice i worki na śmieci. Po kilkugodzinnym zbieraniu worki przekazano pracownikom firmy Van Gansewinkel a zawodnicy po zameldowaniu się na mecie i odebraniu dyplomów, zostali ugoszczeni ciepłym posiłkiem i smakowitymi lodami serwowanymi przez sołtysa Bolechowic Henryka Krawczyka.

Następnie najmłodszy zawodnik, a była nim czteroletnia Natasza Matuła z Rudawy i najliczniej reprezentowana rodzina Państwa Lusinów z Krakowa otrzymali okolicznościowe puchary a wszyscy uczestnicy wzięli udział w losowaniu atrakcyjnego sprzętu sportowego, który wręczali sponsorzy czyli Robert Sulich Prezes firmy Van Gansewinkel i Jacek Figiel Prezesfirmy Colorex, właściciel „Rogatego Rancza” w Zabierzowie.

Impreza ta organizowana została wspólnie z firmą Van Gansewinkel, przy wsparciu finansowym Urzędu Gminy Zabierzów. Wsparcia logistycznego udzielił sołtys Bolechowic Henryk Krawczyk, worki na śmieci dostarczyła firma MAG z Rudawy a słodycze Savia – Tesco z Zabierzowa.

Copyright © Homini Et Terrae | O Nas | Statut | Dzialalnosc | Kontakt